autolaky, mobihel, PPG
a pomůcky pro lakýrníky

T&T
Topolánek - Topolánková

Úvod Barvy-laky Ceníky Reference Kontakt
Fasádní barvy
Nᚠsortiment rozšiřujeme i na fasádní barvy. Na prodejně si vybere z široké nabídky různých barev a jejich odstínů. Vybrat si taky můžete typ barvy, a to akrylátovou, silikátovou, silikonovou a elastickou.
Vlastnosti elastické fasádní barvy:
Jako vodoodpudivá a pro vodní páru propustná renovační barva použitelná na všechny minerální, tepelně izolační i staré omítky s výskytem vlasových smršovacích trhlin, objemových změn materiálu a nerovností do šířky max. 0,5 mm. Doba účinnosti barevného systému je závislá na tloušce nanesené barvy.
Vlastnosti silikonové fasádní barvy:
Silikonová vodoodpudivá a pro vodní páru vysoce propustná fasádní barva se základní minerální strukturou, určená pro vrchní omítky všech typů, minerální podklady a sanační systémy Cemix. Vhodná i jako egalizační barva na šlechtěné minerální omítky Cemix (v odstínu barevně shodném s vrchní omítkou) a pro renovační nátěry soudržných a nosných silikátových a disperzních nátěrů, akrylátových omítek, atd. Obsah fungicidních a algicidních přísad zajišuje při běžných podmínkách velmi dobrou odolnost vůči houbám, řasám a mechům.
Vlastnosti silikátové fasádní barvy:
Je určená pro silikátové omítky, všechny minerální omítky, soudržný přírodní kámen bez výkvětů a na zdivo z vápenopískových cihel. Vhodná i jako egalizační barva na šlechtěné minerální omítky Cemix (v odstínu barevně shodném s vrchní omítkou) a pro nátěry sanačních systémů Cemix. Dobře využitelná je jako renovační barva starých silikátových nátěrů a omítek. Obsah fungicidních a algicidních přísad zajišuje při běžných podmínkách velmi dobrou odolnost vůči houbám, řasám a mechům.
Vlastnosti akrylátové fasádní barvy:
Velmi lehce zpracovatelná, vodoodpudivá, propustná pro vodní páru a CO2. Je určená pro povrchové úpravy běžných vrchních omítek a minerálních podkladů. Vhodná i jako egalizační barva na šlechtěné minerální omítky Cemix (v odstínu barevně shodném s vrchní omítkou). Obsah fungicidních a algicidních přísad zajišuje při běžných podmínkách velmi dobrou odolnost vůči houbám, řasám a mechům.
Fasádní barvy
Chyba 404 / Error 404

Error 404

CZ
Omlouváme se, ale zadaná cesta nelze nalézt. Možná jste jste se překlikl/a v zadaní cesty nebo jen soubor dočasně neexistuje. V případě, že jste si jist, že soubor má existovat, kontaktujte administrátora dané domény.
SK
Ospravedlňujeme sa, ale zadaná cesta nejde nájsť. Možno ste ste sa překlikl/a v zadaní cesty alebo len súbor dočasne neexistuje. V prípade, že ste si istý, že súbor má existovať, kontaktujte administrátora danej domény.
EN
We are sorry, the required path cannot be found. Perhaps you have misclicked while entering the path or the file does not exist temporarily. In case you are sure the file does exist, contact the administrator of the given domain.
DE
Wir bitten um Entschuldigung, der gewßnschte Pfad kann nicht gefunden werden. MÜglicherweise ist bei der Eingabe ein Fehler unterlaufen oder die angegebene Datei ist vorßbergehend inaktiv. Falls Sie sicher sind, dass die Datei existiert, kontaktieren Sie bitte den Administrator der entsprechenden Domäne.
© GIGASERVER.CZ Webhosting provozovaný společnosti Seonet Multimedia s.r.o.