autolaky, mobihel, PPG
a pomůcky pro lakýrníky

T&T
Topolánek - Topolánková

Úvod Barvy-laky Ceníky Reference Kontakt
Fasádní barvy
Náš sortiment rozšiřujeme i na fasádní barvy. Na prodejně si vybere z široké nabídky různých barev a jejich odstínů. Vybrat si taky můžete typ barvy, a to akrylátovou, silikátovou, silikonovou a elastickou.
Vlastnosti elastické fasádní barvy:
Jako vodoodpudivá a pro vodní páru propustná renovační barva použitelná na všechny minerální, tepelně izolační i staré omítky s výskytem vlasových smršťovacích trhlin, objemových změn materiálu a nerovností do šířky max. 0,5 mm. Doba účinnosti barevného systému je závislá na tloušťce nanesené barvy.
Vlastnosti silikonové fasádní barvy:
Silikonová vodoodpudivá a pro vodní páru vysoce propustná fasádní barva se základní minerální strukturou, určená pro vrchní omítky všech typů, minerální podklady a sanační systémy Cemix. Vhodná i jako egalizační barva na šlechtěné minerální omítky Cemix (v odstínu barevně shodném s vrchní omítkou) a pro renovační nátěry soudržných a nosných silikátových a disperzních nátěrů, akrylátových omítek, atd. Obsah fungicidních a algicidních přísad zajišťuje při běžných podmínkách velmi dobrou odolnost vůči houbám, řasám a mechům.
Vlastnosti silikátové fasádní barvy:
Je určená pro silikátové omítky, všechny minerální omítky, soudržný přírodní kámen bez výkvětů a na zdivo z vápenopískových cihel. Vhodná i jako egalizační barva na šlechtěné minerální omítky Cemix (v odstínu barevně shodném s vrchní omítkou) a pro nátěry sanačních systémů Cemix. Dobře využitelná je jako renovační barva starých silikátových nátěrů a omítek. Obsah fungicidních a algicidních přísad zajišťuje při běžných podmínkách velmi dobrou odolnost vůči houbám, řasám a mechům.
Vlastnosti akrylátové fasádní barvy:
Velmi lehce zpracovatelná, vodoodpudivá, propustná pro vodní páru a CO2. Je určená pro povrchové úpravy běžných vrchních omítek a minerálních podkladů. Vhodná i jako egalizační barva na šlechtěné minerální omítky Cemix (v odstínu barevně shodném s vrchní omítkou). Obsah fungicidních a algicidních přísad zajišťuje při běžných podmínkách velmi dobrou odolnost vůči houbám, řasám a mechům.
Fasádní barvy