autolaky, mobihel, PPG
a pomůcky pro lakýrníky

T&T
Topolánek - Topolánková

Úvod Barvy-laky Ceníky Reference Kontakt
Tixotropní izolačí hmota na bázi asfaltu a kaučuku k ochraně proti hluku a korozi spodních, vnitřních a vnějších částí karoserie. Nanáší se stříkací pistolí nebo štětcem na nazákladovaný povrch. Ředí se 10-20% Nitro ředidlem nebo benzínem. Schne rychle a je přelakovatelná jakýmkoliv systémem.
400Kč HB BODY 910
Tixotropní izolační hmota na bázi asfaltu a kaučuku k ochraně proti hluku, korozi a mechanickému poškození podvozku. Nanáší se stříkací pistolí nebo štětcem na nazákladovaný povrch nebo na staré asfaltové nátěry. Ředí se 10-20% nitroředidlem. Schne rychle, nepraská, dobře vyplňuje póry a zůstává elastická v teplotách od -20°C do +60°C. Nedá se lakovat, protože obsahuje asfalt.
400Kč HB BODY 930
Izolační hmota na bázi kaučuku k ochraně proti hluku a korozi spodních, vnitřních a vnějších částí karoserie. Aplikuje se na nazákladované povrchy, rychle schne a po zaschnutí je přelakovatelná jakýmkoliv systémem nebo ihned po nástřiku “mokré na mokré” barvami Delux. Vytváří charakteristickou strukturu - krupici. 1-litrové balení je připraveno k použití stříkací pistolí, kterou našroubujeme na plechovku.
400Kč HB BODY 950
HB BODY 910
HB BODY 930
HB BODY 950